+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Jednoporcový včelí med s reklamním potiskem pro restaurace

Restaurace se snaží svým zákazníkům nabízet to nejlepší. Mnohdy tyto podniky spadají přímo pod ubytovací zařízení. Pak nabízí ubytovaným hostům mj. také stravování. Snídaně a večeře jsou běžnými službami, kterých většina hostů využije.

Snídaně jsou nejčastěji podávány formou rautů. Každý si může vybrat, na co má chuť. Obvykle jsou připraveny plné stoly jídla, ze kterého si zaručeně vybere každý. Součástí chutných snídaní bývá také med. S jeho servírováním může být ale velký problém. Je potřeba pořídit si balený med, který se bude hostům dobře podávat. Takový med můžete ovšem využít i pro svůj prospěch. Stačí, když si na něj necháte vytisknout reklamní potisk. Zákazník tak snídá a ani si neuvědomuje, že se ho snažíte nejen příjemně překvapit, ale také dostat na svou stranu. Každý se bude raději vracet tam, kde měl maximální komfort, než tam, kde byly služby horší. I takový detail, jako je nápis na včelím medu, může být velkým krokem pro Vaše podnikání. Tato reklama se dostává přímo do rukou Vašeho hosta. To, že si Váš nápis přečte, je zaručeno. Minimálně při otevírání jeho zrak spočine na obalu a jen tak nezapomene, co zde bylo napsáno.

Jednoporcový včelí med se také využívá při servírování čaje. Mnoho lidí raději sladí právě tímto způsobem než cukrem. Vyjděte jim vstříc a nabídněte jim balený včelí med. Snažte se splnit každý jejich požadavek a buďte připraveni na všechno. Tento produkt můžete také využít jako propagaci Vaší firmy. Je to skvělý krok ke zviditelnění se. Stačí si na něj natisknout Vaši reklamu. Takto se dostanete do rukou spousty zákazníků a můžete je ovlivnit při jejich příští volbě restaurace! Doporučujeme i formy reklamy jako belgická čokoláda s reklamním potiskem nebo také instantní káva či čaj.