+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Kvalitní belgická mléčná a hořká čokoláda v jednoporcovém balení

Belgická čokoláda patří k těm největším lahůdkám. Vždy potěší každý mlsný jazýček. Lidé se při ochutnání rozplývají. Čokoláda má zázračné účinky, může navodit příjemnou náladu a vytvořit lepší atmosféru mezi Vámi a klientem. S lidmi, kteří jsou příjemně naladěni, se spolupracuje mnohem lépe než s těmi, kteří jsou ve špatném rozpoložení.

Pokud chcete mít i Vy vždy příjemné schůzky s klienty, pořiďte si kvalitní belgickou čokoládu balenou po jedné porci. Pro jistotu si nechejte vyrobit hořkou i mléčnou, ať se zavděčíte všem. Jakmile klientovi dáte na výběr, Vaše úspěšnost se ještě zvýší. To, že jste připraveni i na to, že někdo má raději hořkou než mléčnou, je v očích potencionálního zákazníka velkým překvapením. Jeho pohled na Vás se může během chvilky změnit k lepšímu. Když klientovi nabídnete drobnost, příjemně ho to potěší. Navíc si můžete být jistí, že konverzace a celý průběh schůzky bude poté vypadat úplně jinak. I malý kousek čokolády dokáže vytvořit výbornou atmosféru. Belgickou čokoládu v jednoporcovém balení Vám žádný klient neodmítne. Pak máte také větší šanci, že neodmítne ani Vaši nabídku. Nabízíme i mini čokoládky s gravírovaným potiskemnebo další sladkosti a cukrovinky s reklamní potiskem.

Spousta firem a společností využívá tyto drobnosti k propagaci. Nejenže nabízejí svým klientům při schůzkách tyto drobné pochoutky, navíc si na ně nechávají natisknout reklamní logo. Mají tak dva v jednom. Lépe se jim potom komunikuje s klientem, který jen tak nezapomene, která společnost k němu byla příjemná, a co víc, nabídla mu i pravou belgickou čokoládu! Takových detailů si lidé všímají. Nepodceňujte to.