+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Mini čokoládky s gravírovaným logem a reklamním potiskem

Využívat i základní a běžné věci k umístění reklamy je jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat mezi široký okruh lidí. Velké billboardy a plakáty jsou dnes již přehlíženy. Trh je jimi přesycen a lidé si k nim vytvořili averzi. Je potřeba hledat lepší a méně násilný způsob, jak se dostat pod kůži zákazníků.

Pokud vlastníte hotel, restauraci či kavárnu, měli byste nad tímto způsobem propagace začít vážně uvažovat! Na zákazníka vždy výborně zapůsobí, když mu ke kávě nebo čaji přiložíte čokoládku. Mini čokoládky jsou dnes již samozřejmostí u každého šálku. Využijte toho, že se tento výrobek dostává přímo do rukou zákazníka a nechejte si na něj natisknout reklamu. Můžete využít také gravírování loga. Vaši hosté budou zaručeně příjemně překvapeni pozorností z Vaší strany. Vše, co člověk dostane navíc jako bonus, je zaručeně příjemné. Získáte si je, a o to přece v oblasti podnikání jde především. Když dostanete na svou stranu velké množství zákazníků, bude Váš podnik prosperovat. Pokud jste zastánci jiných sladkostí jako jsou reklamní bonbonky s potiskem nebo mandle (hořké, mléčné), tak doporučíme projít naši nabídku.

Nad tímto způsobem propagace by měly uvažovat také banky, pojišťovny, firmy a jiné nadnárodní společnosti. Ke každé smlouvě můžete přiložit mini čokoládku s Vaším logem. Klient bude mít díky tomu z uzavřené smlouvy ještě lepší pocit. Lidé obvykle nemají rádi tento typ podniků. Návštěva je pro ně přímo nepříjemnou záležitostí. Zpříjemněte jim proto pobyt u Vás a nabídněte jim lahodnou čokoládku, která potěší jejich smysly a Vám může přinést další zisky!