+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Instantní káva, čaj po jedné porci s reklamou

Káva a čaj jsou základními nápoji, které nabízíme každému našemu hostu. Chceme udělat nejlepší dojem a poskytnout mu maximální péči. Káva a čaj jsou základem, který zpříjemní každou Vaši pracovní schůzku nebo návštěvu jakéhokoliv hosta. Nepodceňujte nabídku těchto nápojů. Buďte vždy připraveni, že může přijít nečekaný nebo nezvaný host. Mějte vždy raději v zásobě balenou instantní kávu nebo čaj.

Balené výrobky mají řadu výhod a hlavně jsou hygienické. Zákazník si může sám určit, jak silný nápoj si připraví. Nikdy se netrefíme do gusta lidí, které neznáme. Někdo má rád silnou, někdo slabou kávu, proto je výborné nabídnout jim jednu porci kávy nebo čaje, které si mohou sami připravit. Stačí jim jen nabídnout ohřátou vodu. K instatní kávě se také velmi dobře hodí například mini čokoládky s reklamním potiskem, ale i mandle v hořké či mléčné čokoládě.

I na tak základní surovinu, jako je káva nebo čaj, můžete nechat vytisknout reklamu. Každý host se tak hned dozví, s kým má co dočinění. Nejenže ho příjemně překvapí Vaše péče, ale ocení i Váš smysl pro detail a cit pro reklamu. Protože jak jinak můžete nejlépe oslovit zákazníky než na tom nejběžnějším. Hygienicky balené potraviny jsou dnes velmi ceněné a žádané. Každý z nás přichází denně do styku s kávou nebo čajem. Je to tedy nejlepší způsob, jak se účinně, ale přitom nenásilně, dostat pod kůži každého zákazníka. Člověk si ani neuvědomí vliv této reklamy, ale ta je o to účinnější! V jednoduchosti se skrývá síla! Spousta lidí je již na běžné reklamy slepá, ale tento způsob propagace je zaručeně příjemně potěší a osloví!