+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Toaletní mýdlo s barevným reklamním potiskem

Každé ubytovací zařízení se snaží nabídnout svým hostům maximální komfort a ty nejlepší služby. Dělá vše pro to, aby se klient vrátil i příště, a nejlépe aby o Vašem podniku řekl i svým známým. Aby se pochválil, kde mu poskytli to nejlepší. V tom mohou být zahrnuty i věci, které dostane zákazník zadarmo.

Určitě se to stalo už nejednomu z Vás, že jste si při tom shonu zapomněli zabalit hygienické potřeby. Přijdete na hotelový pokoj, těšíte se na sprchu a nemáte se čím umýt. Dnes je již samozřejmostí najít v každém lepším hotelu toaletní mýdlo. Tato drobná pozornost potěší nejednoho zákazníka. Asi si dokáže každý z nás představit ten blažený pohled hosta na mýdlo v momentě, kdy zjistí, že nemá mýdlo v kufru. Spokojený úsměv spočine na této drobnosti. Pokud navíc obohatíte mýdélko o reklamní potisk, zákazník jen tak nezapomene, kde se o něj skvěle starali.

Mýdélka do hotelů s reklamou

Hygienická mýdla jsou samozřejmostí v každém ubytovacím zařízení. Tekuté prostředky jsou velmi nepraktické a nehygienické, proto se dává přednost hygienicky baleným toaletním potřebám. Upozorněte Vaše hosty na to, kdo jim zde mýdlo zanechal a nechejte si na něj vytisknout barevnou reklamu. Mnoho hostů si nepoužitá mýdélka přinese až k sobě domů. Pak se výrobek s Vaší reklamou může dostat mezi širší spektrum Vašich potencionálních budoucích zákazníků. Nepodceňujte tento způsob propagace, může Vám přinést nové hosty a nové zisky. To je základ úspěšného podnikání! Mezi naše další služby patří potisk reklamy na mandle v čokoládě nebo i reklama na cukru, pepři či soli.