+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Sůl, pepř, koření po jedné porci s potiskem

Hygienicky zabalená sůlpepř nebo jiné koření jsou známkou výborného podniku. Tam, kde Vám nabídnou koření v dózičkách, se necítíte příliš komfortně. Nevíte totiž, jak dlouho zde koření bylo. Obvykle je zvlhlé a nejde s ním manipulovat. V takovém případě Vás hned přejde chuť na jídlo.

Pokud chcete být takovým podnikem, odkud lidé neutíkají, ale kam se rádi zase brzy vrátí, měli byste mít zvládnutý každý detail. Tím detailem může být i podávání soli a pepře. Jedná se o základní potraviny, které by neměly chybět na žádném stole. Jsou reprezentativní. Zákazníkovi zaručeně na nich spočinou oči. Pokud je budou chtít použít, musí být čerstvé, ne zvlhlé nebo ztvrdlé. Pokud zákazníka zklamete hned u základních potravin, příště si asi rozmyslí, zda se půjde najíst zase k Vám. Je velká škoda ztrácet hosty jen kvůli detailům. Můžete vařit skvěle, ale pokud do sebe nebude vše zapadat, Váš podnik nikdy nebude prosperovat. Zaměřte se proto na všechno! Na každou drobnost. Teprve pak můžete sklízet úspěchy.

Sůl, pepř nebo jiné koření je obvykle umístěno na stole. Každý zákazník s ním přijde do styku. Přestože ho možná nepoužije, zaručeně si ho minimálně všimne. Toho musíte využít. Umístěním reklamy na tyto produkty získáte skvělou prezentaci Vašeho podniku. Lidem se líbí praktická reklama. Je to výborná cesta, jak oslovit další zákazníky. Lidé se u Vás budou cítit skvěle. Budou vědět, že se nachází ve skvělém podniku, kde si svých hostů váží a nabízí jim to nejlepší! Pokud hledáte něco sladšího, pak doporučujeme reklamní cukříky s oboustranným potiskem nebo bonbonky s potiskem reklamy.