+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Profil společnosti


Společnost SNOTY, s. r. o. byla založená v roce 1995 za účelem obohatit český trh o hygienické mini balení cukru, které budou zároveň i nosiči reklamy. Tento druh reklamy má své kouzlo právě v tom, že k zákazníkovi přichází celkem nenásilně a dostává se mu přímo do rukou. Po dobu svého fungování získala společnost velmi dobré jméno a hlavně důvěru tisíců spokojených klientů, nejen z celých Čech, Slovenska, ale i z dalších krajin Evropské unie.

V současnosti se náš sortiment a počet výrobních linek výrazně rozšířil. Dnes vyrábíme na 22 balících strojích a naše výrobní haly opouští měsíčně víc než 10 miliónů kusů produktů. Objevují se v restauracích, hotelech a různých jiných zařízeních, kde slouží i jako reklama. Využívají ji nejen menší, ale i velké společnosti různého zaměření, protože tento druh propagace je vhodný pro každé podnikatelské odvětví, bez rozdílu podnikatelského záměru, či velikosti společnosti.

Zákazníci a jejich potřeby jsou u nás stále na prvním místě, a proto se jim snažíme maximálně vyjít vstříc. K našim prioritám patří vysoká kvalita produktů a přímá a otevřená komunikace se zákazníky.