+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Obchodní podmínky

I. Reklamní potisk

Reklamní sortiment balíme do jednorázových, hygienických obalů.

Z hlediska potravinářského zákona je na každém výrobku povinné označení výrobce + ekosymbolů, další nařízené informace - složení, včetně povinných alergenů najdete na etiketě na skupinovém balení ( krt). Barevnost tisku až 4 barvy z výběru barevníku Pantone, tisk v negativu aj. Tiskneme flexotiskem. Pro tisk je nutná výroba matrice, která zůstává ve výrobním archívu pro další objednávky. Matrice je použitelná vždy pouze na jeden druh cukrovinky. Cena za technickou přípravu tisku – návrh, korektura, film, matrice- platí zákazník jednorázově s prvním odběrem zboží. Z důvodu použití flexové-tiskové technologie nemusí vždy kvalita tisku zcela korespondovat s digitální předlohou. Z důvodu použití nezávadných, certifikovaných, vodou ředitelných, potravinářských barev, mohou vzniknout při tisku obalů mírné odchylky v odstínech barev. Použití těchto barev může zároveň způsobovat mírný otěr barev z již natisknutých obalů. Při soutisku více barev může docházet k milimetrovým posunům mezi jednotlivými barvami.

Společnost SNOTY, s.r.o. vždy prezentuje své výrobky, bez ohledu na zadavatele na firemním webu www.snoty.cz.

II. Dodací podmínky

Opakované objednávky se realizují cca za 28 dnů, dle pořadí objednávek. Dodací lhůta nových zakázek je cca 35 dní ode dne schválení korektury. Doprava účtována dle hmotnosti – cena je součástí kalkulace.

Platba probíhá vždy hotově, pokud se obě strany předem nedohodly jinak.

III.Cena

Kalkulace nových zakázek posíláme zákazníkovi před samotnou výrobou. Cena za reklamní potisk je dána dle aktuálních ceníků a katalogů. Slevy jsou poskytovány s množstvím odebraného zboží. Ostatní slevy jsou řešeny individuálně.

Při první objednávce požadujeme 50% zálohu. Doplatek v hotovosti při dodání zboží – na základě Daňového dokladu – Faktury.

Děkuji za Vaši pozornost.

 

SNOTY, s r.o.  

Marcela Grozická – jednatelka fi

Tel.: +420 602 739 309

+420 602 778 474

+420 572 557 755

snoty@snoty.cz, objednávky@snoty.cz

 www.snoty.cz