+420 602 739 309
Panská 25 - B/102, Kunovice 686 04

Obchodní podmínky

I. Reklamní potisk 

Reklamní sortiment balíme do jednorázových, hygienických obalů: jemný bílý papír, hnědý mat, hliníková fólie, transparent- dle výběru zákazníka.

Z hlediska potravinářského zákona je na výrobku povinné označení výrobce + ekosymbolů. Nařízené informace - složení, včetně povinných alergenů najdete na etiketě na skupinovém balení ( krt).

Barevnost tisku až 4 barvy z výběru barevníku Pantone, tisk v negativu aj. Tiskneme flexotiskem. Pro tisk je nutná výroba matrice, která zůstává ve výrobním archívu pro další objednávky.

Matrice je použitelná vždy pouze na jeden druh cukrovinky.

Cena za technickou přípravu tisku – návrh, korektura, film, matrice ( štoček )- platí zákazník jednorázově s prvním odběrem zboží.

Z důvodu použití flexové-tiskové technologie nemusí vždy kvalita tisku zcela korespondovat s digitální předlohou. Z důvodu použití nezávadných, certifikovaných, vodou ředitelných, potravinářských barev, mohou vzniknout při tisku obalů mírné odchylky v odstínech barev. Použití těchto barev může zároveň způsobovat mírný otěr barev z již natisknutých obalů. Při soutisku více barev může docházet k milimetrovým posunům mezi jednotlivými barvami.

Zákazník odsouhlasením správnosti grafiky- korektury potisku zároveň potvrzuje své seznámení s těmito skutečnostmi a přebírá odpovědnost za případné grafické chyby, v případě textů i za jazykovou a gramatickou správnost a úplnost

II. Dodací podmínky

Dodací lhůta je maximálně 21 dní ode dne schválení korektury. Opakované objednávky se realizují do 14-21 dnů, dle místa dodání.

Dodavatel je povinen odeslat vyrobené zboží na adresu objednatele, prostřednictvím vlastního dopravce - dle rozvozového plánu společnosti  SNOTY, s.r.o. Doprava zboží je zdarma.

Mimo rozvozový plán je zboží posíláno smluvním přepravcem, dopravu si hradí zákazník sám. Dodavatel se zavazuje vyzvat objednavatele vždy nejméně 24 hodin předem k převzetí zboží s upřesněním dodávky. Platba probíhá vždy hotově, pokud se obě strany předem nedohodly jinak. V případě platby převodem bude faktura vystavena předem s rozepsanými položkami, po jejím uhrazení bude zboží vyexpedováno.

III. Cena

Kalkulace posíláme zákazníkovi před samotnou výrobou. Cena za reklamní potisk je dána dle aktuálních ceníků a katalogů. Slevy jsou poskytovány s množstvím odebraného zboží. Ostatní slevy jsou řešeny individuálně. Při první objednávce požadujeme 50% zálohu. Doplatek v hotovosti při dodání zboží – na základě Daňového dokladu – Faktury a Příjmového dokladu ( EET )

 

SNOTY, s r.o.  

Marcela Grozická – jednatelka fi

Tel.: +420 602 739 309

+420 602 778 474

+420 572 557 755

snoty@snoty.cz, objednávky@snoty.cz

 www.snoty.cz